XI Niedziela Zwykła 16.06.2024

  1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 17:30.
  3. W czwartek, 20 czerwca, przypada Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2000 roku. Będziemy modlić się za wszystkich, którzy z powodu wojny czy prześladowań musieli opuścić swój rodzinny dom i swoich bliskich.
  4. W przyszłą niedzielę, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Podczas każdej Mszy św. będziemy modlić się za ojców z naszej parafii, aby żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.