XIII Niedziela Zwykła 30.06.2024

  1. „Nie bój się, wierz tylko” – dzisiaj te słowa Pan Jezus kieruje do każdej i każdego z nas. Warto rozpoczęty czas wakacji wykorzystać do pogłębienia wiary i relacji z Bogiem.
  2. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo czerwcowe poświęcone Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, dzisiaj o godz. 17:30.
  3. W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii.
  4. W pierwszy piątek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji o godz. 17.45 litania do Serca Pana Jezusa.
  5. W sobotę – I sobota lipca o godz. 17.00 Koła Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, którą o godz. 17:45, zakończy litania loretańska i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.