XXVII Niedziela Zwykła 06.10.2019r

1. W dzisiejszą niedzielę Pan Jezus podkreśla nieocenioną moc wiary.       W październikowym czasie modlitwy różańcowej, rozważając tajemnice z życia Chrystusa i Matki Bożej, odradzamy i umacniamy naszą wiarę.
  2. Bardzo serdecznie pragnę powitać w naszej wspólnocie parafialnej      ks. płk Andrzeja Dziwulskiego, który będzie pełnił u nas funkcję rezydenta. Cieszymy się z obecności i pomocy ks. prałata.
  3. Za tydzień natomiast na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się moje oficjalne wprowadzenie na urząd proboszcza, którego dokona ks. Dziekan płk Jan Domian.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodzić kolejny Dzień Papieski. Tego dnia przeprowadzimy zbiórkę ofiar do puszki na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  7. Również w przyszłą niedzielę 13 października zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą o godz. 19.00 połączoną z nabożeństwem fatimskim.
  8. Za dwa tygodnie 20 października o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.
  9. W tym tygodniu w liturgii przypada: w poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej
  10. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.