XXVIII Niedziela Zwykła 13.10.2019r.

  1. W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski. Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na to dzieło. Bóg zapłać za ofiarność na ten szczytny cel.
  2. Dzisiaj również na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się moje oficjalne wprowadzenie na urząd proboszcza, którego dokona ks. Dziekan płk Jan Domian.
  3. Dziś także zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 połączoną z nabożeństwem fatimskim.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki. W piątek natomiast na placu apelowym o godz. 7.40 uroczysta zbiórka z okazji święta Centrum
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  8. Za tydzień rozpoczynamy Tydzień Misyjny
  9. Powoli zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o modlitwie wypominkowej za naszych bliskich, którzy oczekują od nas daru modlitwy. Kartki wypominkowe można nabyć w przedsionku świątyni. Po wypełnieniu możemy je składać w zakrystii.
  10. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.