XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2019r.

 1. „Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” – pytanie wybrzmiewające w dzisiejszą niedzielę może znaleźć wiele odpowiedzi. Ostatecznie sprowadza się jednak do pytania o naszą duchową kondycję. Podejmujmy nieustannie trud gotowości na spotkanie z Panem.
 2. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele misyjne.
 3. Dzisiaj również po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W sobotę o godz. 20.00 odbędzie się Msza św. w intencji nowo promowanych oficerów rezerwy.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się koncert religijno – patriotyczny chóru „Belcanto”. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tego koncertu.
 8. Już niedługo będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętajmy o modlitwie wypominkowej za naszych bliskich, którzy oczekują od nas daru modlitwy. W naszej parafii w intencji zmarłych polecanych w wypominkach od 2 do 10 listopada odmawiamy różaniec z wyczytaniem imion i zmarłych oraz sprawujemy Mszę św. przez cały rok w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.00. Kartki wypominkowe można nabyć w przedsionku świątyni. Po wypełnieniu możemy je składać w zakrystii.
 9.  Zbiórka do puszek z minionej niedzieli przeznaczona na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wyniosła 960 zł. Bóg zapłać za ofiarność na ten szczytny cel.
 10. W tym tygodniu w liturgii przypada: – we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II
 11. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.