III Niedziela Adwentu 15.12.2019r.

1. Trzecią niedzielę Adwentu nazywamy niedzielą Gaudete – „Radujcie się!”, od słów z Listu Świętego Pawła do Filipian: „Radujcie się zawsze w Panu, raz jeszcze powtarzam: radujcie się! Pan jest blisko”. Radujmy się więc trwając jeszcze dziś w naszych duchowych ćwiczeniach czyli rekolekcjach adwentowych prowadzonych przez ks. Andrzeja, któremu z całego serca dziękuję za głoszone do nas słowo i prowadzenie na tych adwentowych drogach – Bóg zapłać.
  2. Zachęcam do udziału w Mszach Św. roratnich ku czci Najświętszej Maryi Panny, sprawowanych w naszym kościele w poniedziałki, środy i piątki o godz.18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  4. Od przyszłej niedzieli można w zakrystii składać zapisy na indywidualną kolędę.
  5. W zeszłą niedzielę zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie” wyniosła 1160 zł.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny,  a także kalendarze i świece Caritas.
  7. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.