Listopadowe innowacje

Moi Drodzy. W miesiącu listopadzie udało się nam zrealizować kolejne dwa przedsięwzięcia. Może ktoś powiedzieć, że są ważniejsze i pilniejsze niż te. Pewnie tak, ale zaczynamy lub też robimy te, które możemy zrobić we własnym zakresie lub przy pomocy Grupy Zabezpieczenia 26. Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Niestety większe prace jak schody, okna, nagłośnienie, oświetlenie muszą być ujęte w planie remontów. Dlatego składam serdeczne podziękowania Panom z Grupy Zabezpieczenia 26. WOG za zbudowanie magazynku na artykuły biurowe w kancelarii parafialnej i pomalowanie kancelarii i nowego pomieszczenia magazynowego. Dzisiaj został on wyposażony w dwa regały magazynowe. Za pomoc w składaniu powyższych regałów dziękuję Panu Jarosławowi – naszemu kościelnemu.