XV Niedziela Zwykła 16.07.2023

1. Dziś przypada piętnasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii.
  2. W środę, 19 lipca, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomoc po Mszy św. o godz. 18:00
  3. W sobotę, 22 lipca, przypada święto Świętej Marii Magdaleny. Będziemy modlić się przez jej wstawiennictwo, aby Dobra Nowina o Zmartwychwstałym dotarła do wszystkich ludzi.
  4. Ze względu na przypadające, 25 lipca, wspomnienie Świętego Krzysztofa, patrona kierowców, podróżujących oraz orędownik w śmiertelnych niebezpieczeństwach. W przyszłą niedzielę 23 lipca będziemy modlić się za wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i odpowiedzialność na drodze. Po każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo pojazdów i kierowców.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej, a korzystającym z wakacyjnego odpoczynku, bezpiecznych urlopów i umocnienia sił fizycznych oraz duchowych.
  6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    Zapowiedzi drugie: