XXII Niedziela Zwykła – 01.09.2019

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca – po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Również dzisiaj o godz. 12.00 serdecznie zapraszamy na koncert z okazji 80. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej i 100 – lecia Biskupstwa Polowego w Polsce.
  3. Dobiegł końca czas wakacji. Dziękując Panu Bogu za wypoczynek, pragniemy zawierzać czas nowego roku szkolnej i katechetycznej pracy. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego w naszym kościele jutro o godzinie 8.00. Na wspólną modlitwę zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców, katechetów i pracowników administracji szkoły.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz zmiana Tajemnic różańca św. i spotkanie róż różańcowych.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W czwartek po Mszy Świętej w domu parafialnym spotkanie rady parafialnej.
  7. W I piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 do 17.45. Na zakończenie adoracji nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. W tym czasie możliwość do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Również w piątek po Mszy Świętej próba scholi dziecięco – młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  8. W I sobotę koła różańcowe zapraszają na wspólną modlitwę, która rozpocznie się po Mszy Świętej o godz. 18.30.
  9. Również w sobotę 07 września br. o godz. 9.00 w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu, odbędzie się Przysięga Wojskowa Żołnierzy Legii Akademickiej.
  10. Zapisy dzieci na I Komunię Świętą w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

7. W liturgii Kościoła wspominamy:

we wtorek wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła

9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz dobrego tygodnia.