Koncert religijno – patriotyczny

• W niedzielę 01 września o godz. 12.00 w Kościele Garnizonowym w Zegrzu odbył się wyjątkowy koncert religijno – patriotyczny z okazji 80. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej i 100-lecia Biskupstwa Polowego w Polsce. Program koncertu zawierał pieśni religijne i patriotyczne wykonane przez artystów scen polskich: Magdalenę Tunkiewicz – sopran i Wojciecha Bardowskiego – baryton z towarzystwem zespołu w składzie instrumentów muzycznych: piano, skrzypce, akordeon, bandoneon i klarnet. Publiczność dopisała zarówno z parafii wojskowej jak i sympatyków. Wszyscy byli zachwyceni, a wykonawców oklaskiwano na stojąco. Koncert został zorganizowany przez proboszcza Parafii Wojskowej w Zegrzu – ks. kpt. Krzysztofa Ziobro.