XXXI Niedziela Zwykła 03.11.2019r.

  1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  3. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.
  4. Naszą modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy ofiarowali Panu Bogu w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę  20 min. przed każdą Mszą św.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Zmiana Tajemnic Różańca Świętego.
  6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  7. W przyszły poniedziałek 11 listopada będziemy obchodzić kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. W naszym kościele tego dnia specjalną Mszę św. w intencji Ojczyzny i o pokój na świecie będziemy sprawowali o godz. 9.00
  8. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *