XXXII Niedziela Zwykła 10.11.2019r.

  1. Dzisiejsza listopadowa niedziela ukierunkowuje nasze myśli na zmartwychwstanie i życie wieczne. Wspominając w tych dniach naszych bliskich zmarłych, pamiętajmy, że również kresem naszych ziemskich dróg jest wieczna rzeczywistość.
  2. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  3. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona jutro o godz. 9.00.
  4. Jutro 11 listopada Msze św. obędą się o godz. 9.00 i 11.00., nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
  5. W środę po Mszy św. i Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbędzie się w Domu Parafialnym spotkane Rady Parafialnej.
  6. W piątek o godz. 19.00 Msza św. w intencji żołnierzy składających Przysięgę Wojskową.  
  7. W tym tygodniu patronują nam:

– 11 XI – św. Marcin z Tours

– 12 XI – św. Jozafat

– 13 XI – święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn.

8. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *