XXXIII Niedziela Zwykła 17.11.2019r.

  1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  3. W piątek przypada pierwsza rocznica śmierci ks. Antoniego Humeniuka tutejszego proboszcza. Z tej racji o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ks. Antoniego zamówiona przez żołnierzy i pracowników cywilnych Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki oraz 26 WOG. Po Mszy św. zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa ku czci śp. ks. Antoniego. Na Mszy św. razem z nami będzie się też modlić rodzina ks. Antoniego. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości. Za ks. Antoniego Msze św. zostaną również odprawione w piątek o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 18.00
  4. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
  5. Zbiórka do puszek z minionej niedzieli przeznaczona na Pomoc Kościołowi w Potrzebie wyniosła 660 zł.   
  6. W tym tygodniu patronują nam:

– 18 XIśw. Karolina Kózkówna

– 20 XI – św. Rafał Kalinowski

– 21 XI – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicy ofiarowania się Panu Bogu

– 22 XI – św. Cecylia

7.Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *