XXXIV Niedziela Zwykła, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 24.11.2019r.

  1. Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia. Dzisiaj w łączności z całym Kościołem wojskowym składamy dziękczynienie za 100 lat posługi Biskupstwa Polowego w Polsce. Kończąc obchody tego Jubileuszu dziękujmy wspólnie Bogu za wszelkie łaski, których udzielał ludziom w mundurach.
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  3. W sobotę o godz. 19.30 odbędzie się Msza św. w intencji nowo promowanych oficerów rezerwy.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent.
  5. Za tydzień również po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. Przy wejściu do kościoła jest ankieta opracowana przez Radę Seniorów Miasta i Gminy Serock. Zapraszamy państwa do wzięcia udziału w ankiecie, której celem jest zdiagnozowanie problemów i oczekiwań osób starszych mieszkających na naszym terenie. Osoby zainteresowane, proszone są o jej wypełnienie i pozostawienie w miejscach wskazanych w ankiecie lub w przedsionku kościoła.
  7. W tym tygodniu patronują nam:

– 30 XIśw. Andrzeja Apostoła

Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *