XIV Niedziela Zwykła 09.07.2023

1. Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowali tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.
  2. W czwartek, 13 lipca, po Mszy Świętej o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, aby przez ręce Niepokalanej przedstawiać Bogu nasze pokorne prośby.
  3. W sobotę 15 lipca o godz. 17:00 w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki odbędzie się wręczenie patentów oficerskich uczestnikom krótkotrwałego ćwiczenia wojskowego, po którym o godz. 19:30 w naszym kościele odbędzie się uroczysta Msza św. przed promocją.
  4. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop był miłym i bezpiecznym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego, a wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
  5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    Zapowiedzi pierwsze: