XV Niedziela Zwykła 16.07.2023

 1. Dziś przypada piętnasta niedziela w ciągu roku. Na drogach wakacyjnego odpoczynku niech nie zabraknie spotkania z Bogiem w czasie Eucharystii.
 2. W środę, 19 lipca, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomoc po Mszy św. o godz. 18:00
 3. W sobotę, 22 lipca, przypada święto Świętej Marii Magdaleny. Będziemy modlić się przez jej wstawiennictwo, aby Dobra Nowina o Zmartwychwstałym dotarła do wszystkich ludzi.
 4. Ze względu na przypadające, 25 lipca, wspomnienie Świętego Krzysztofa, patrona kierowców, podróżujących oraz orędownik w śmiertelnych niebezpieczeństwach. W przyszłą niedzielę 23 lipca będziemy modlić się za wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i odpowiedzialność na drodze. Po każdej Mszy Świętej będzie błogosławieństwo pojazdów i kierowców.
 5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej, a korzystającym z wakacyjnego odpoczynku, bezpiecznych urlopów i umocnienia sił fizycznych oraz duchowych.
 6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
  Zapowiedzi drugie:
  Marcin CICHOWSKI, kawaler z par. Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie
  i Magdalena FARON, panna z par. tutejszej, pracownik RON