XXII Niedziela Zwykła 03.09.2023

  1. Dziś dwudziesta druga niedziela zwykła w roku kościelnym. Niech wśród naszych codziennych obowiązków tego tygodnia nie zabraknie troski o bliskość Pana i wartości nieprzemijające.
  2. W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii.
  3. W piątek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce.
  4. Pierwsza Komunia Święta w roku 2024 odbędzie się w sobotę 11 maja o godz. 11:00 Od dzisiaj do 30 września przyjmuję zapisy dzieci TYLKO z Rodzin wojskowych oraz służb mundurowych oraz pracowników RON. Pozostałe dzieci z rodzin cywilnych proszone są o dostarczenie zgody od swojego proboszcza. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 01 października po Mszy św. o godz. 11:00
  5. Zgodnie z ustaleniami i podporządkowując się zasadom istniejącym w Diecezji Płockiej, informuję, że do sakramentu bierzmowania przystępują uczniowie klas pierwszych ponadpodstawowych. W związku z tym, również od dzisiaj do 30 września przyjmuję zapisy dzieci TYLKO z Rodzin wojskowych, pracowników RON oraz żołnierzy zawodowych i Terytorialnej Służby Wojskowej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 01 października po Mszy św. o godz. 18:00

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.