XXVI Niedziela Zwykła 01.10.2023

  1. Dziś dwudziesta szósta niedziela zwykła w roku kościelnym. Niech udział w świętych obrzędach wspomaga nas na drodze wiernego wypełniania Bożego prawa.
  2. Dzisiaj rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00 i niedzielę o godz. 17:30.
  3. Spotkanie dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj, 01 października, wyjątkowo o godz. 10:30
  4. W środę, 4 października, w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Świętego Franciszka z Asyżu. To także dzień imienin papieża Franciszka. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem dla Ojca Świętego.
  5. Również w środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w domu parafialnym.
  6. W piątek od godzi. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, o godz. 17.45 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe.
  7. Wyjątkiem będzie najbliższa sobota – I sobota października Koła Żywego Różańca zapraszają na wspólną modlitwę różańcową przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.00, którą o godz. 17:45 zakończy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy Bożej mądrości w codziennych wyborach, wzrastania w miłości oraz podejmowania pokornej służby względem Boga i bliźniego.