Zakończenie Rekolekcji Adwentowych

Kończymy dzisiaj nasze zamyślenia rekolekcyjne. W imieniu całej parafii, pragnę z całego serca podziękować Księdzu Maciejowi za przeprowadzone rekolekcje. Był to czas, który przybliżył nas do Boga i pomógł zrozumieć sens adwentu i oczekiwania na przyjście Pana, ale i naszego uczestniczenia we wspólnocie Kościoła. Dziękując Ci za Twoją obecność pośród nas, życzymy jednocześnie, abyś w swojej dalszej posłudze kapłańskiej nieustannie doświadczał Bożej miłości i łaski, która niech spływa na Ciebie przez dobroć i serdeczności tych, do których zostałeś i będziesz posłany. Matka Boża, patronka naszej wspólnoty, niech wypraszają Ci to, co potrzebne na każdy dzień życia; aby Twoja wiara umacniała się, a miłość do Boga i ludzi, dla których masz być pasterzem, ciągle wzrastała. Obiecujemy modlitwę i również o nią prosimy. Prosimy również przekazać najlepsze życzenia Bożonarodzeniowe i noworoczne dla Żołnierzy i ich Rodzin, wśród których Ksiądz pełni posługę. Bóg zapłać i Szczęść Boże!

tekst i foto: kpr. Wioletta Wolska