III Niedziela Wielkiego Postu 03.03.2024

 1. W zeszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbieraliśmy ofiary do puszek na potrzeby misji. Dzięki Waszym – moi Drodzy – ofiarom przekazaliśmy na cel misji kwotę 1.453,93,- PLN
 2. Nabożeństwa pasyjne tego okresu są również pomocą we właściwym jego przeżywaniu. Zapraszamy dziś o godz. 17:30 na Gorzkie Żale. Natomiast w piątek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na Drogę Krzyżową, którą poprowadzą Członkowie Kółek Różańcowych.
 3. W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwą za Róże Żywego Różańca z naszej parafii.
 4. W piątek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu, ale nie tylko wtedy, o naszych niewiastach: babciach, mamach, żonach, córkach i wnuczkach. Wyraźmy im naszą życzliwość jakimś dobrym słowem i drobnym gestem i nie ustawajmy w modlitwach za nich. Wieczorną Eucharystię w tym dniu odprawimy właśnie w ich intencji.
 5. W przyszłą niedzielę 10 marca zapraszam po Mszy św. o godz. 11:00 dzieci i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie organizacyjne.
 6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 15 – 17 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. por. TSW Wawrzyniec Grotek – Jezuita, kapelan 92. blp OT w Kutnie.
 7. W tym roku szkolnym wznawia rekrutację Salezjańskie Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Bosko w Legionowie. Zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną w DNI OTWARTE, który zaplanowany został na 07 marca między 17:00 a 19:00
 8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów, radości oraz wzrastania w wierze i miłości ku Panu.
 9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
  Zapowiedzi drugie:
  Tomasz MATUSIAK, kawaler, parafia tutejsza, żołnierz zawodowy
  i Adrianna ŁĄKOWSKA, panna, parafia tutejsza, żołnierz zawodowy